نشست مشترک رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران

نشست مشترک رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران با عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، در این نشست که اعضای هیات مدیره سازمان نیز حضور داشتند، بر پيگيری فرآيندهای اجرايي برای صدور شناسنامه فنی و ملکی تاکيد شد.

مهندس محمد طاهری، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با مهم ارزیابی کردن موضوع مهم و مورد نیاز به صدور شناسنامه فنی و ملکیبه ويژه در سطح استان تهران اظهار داشت: این شناسنامه، درواقع یک سند ملی است و به طور حتم خواهد توانست بسیاری از مسائل مربوط به صنعت ساختمان را برطرف و مشکلات پیش رو را تسهیل نماید.

در ادامه این نشست، دکتر بهروز نعمتی، عضو هیات رئیسه و نماينده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه یک نظام ساختارمند و رشدیافته، نیازمند تحول و ارتقای همه جانبه و به روز است، گفت: به دنبال انجام امور کارشناسی و  تخصصی هستیم تا بتوانیم در جهت نیل به اهداف نظام و ارتقای آن موفق باشیم .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

غرب به شرق بزرگراه رسالت - بعد از چهارراه سرسبز - بین مهر و مدائن - روبروی داروخانه شبانه روزی سرسبز - پلاک ۵۲۰ - طبقه بالای درمانگاه

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۳۴۵۴۸۰

پست الکترونیکی: info@tafakkorgroup.ir